جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38190
  تاریخ انتشار : 25 آبان 1392 19:7
  تعداد بازدید : 421

  یک‌ مقام قضایی:

  وظیفه اصلی حفاظت و اطلاعات، صیانت از نیروی انسانی است

  مدیرکل زندان های استان کرمان با اشاره به وظیفه خطیر کارکنان حفاظت و اطلاعات در راستای پیشگیری از وقوع جرایم در بین کارکنان، اظهار کرد: مهمترین وظیفه حفاظت و اطلاعات دست گیری است نه مچگیری که در این راستا، آموزش کارکنان در اولویت است.

  6-251.jpgبه گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، علی ولی‌نیا در گردهمایی یک روزه مسئولان حفاظت و اطلاعات زندان‌های استان کرمان با تسلیت ایام عزاداری، گفت: در ماه محرم، مهم این است با شناخت، عزاداری کنیم و فلسفه و هدف قیام امام حسین (ع) را بشناسیم.

  وی افزود: یکی از اهداف امام حسین (ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر است که مجموعه حفاظت و اطلاعات در این بحث می‌تواند به عنوان یک وظیفه، نقش مهم و اساسی در زندان‌ها داشته باشد.

  مدیرکل زندان‌های استان کرمان با بیان این‌که مهمترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن است، افزود: اصلی‌ترین وظیفه حفاظت و اطلاعات صیانت از نیروی انسانی است.

  وی با اشاره به نقش حفاظت در امنیت زندان‌ها، افزود: حفاظت و اطلاعات چشم مدیر و روسای زندان‌ها بوده که اگر درست عمل کند، قطعا مجموعه‌ موفق خواهد بود، همچنان که تاکنون اینگونه بوده و همه موفقیت‌های صورت پذیرفته مدیون این تعامل و همکاری است.

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28652047
اکنون :
8