جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38186
  تاریخ انتشار : 25 آبان 1392 13:49
  تعداد بازدید : 266

  آقایی مغانجویی:

  دولت لایحه تفکیک وزارت راه و شهرسازی را ارائه نداده است

  عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: مجلس برای تفکیک وزارت راه وشهرسازی طرحی را تدوین کرده بود که با روی کار آمدن دولت یازدهم مقرر شد این طرح در قالب لایحه به مجلس ارائه شود که این اتفاق نیافتاد اما در هر صورت مجلس مخالفتی با تفکیک وزارت راه و شهرسازی ندارد.

  دولت لایحه تفکیک وزارت راه و شهرسازی را ارائه نداده است

  به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علی اکبر آقایی مغانجویی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در خصوص طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی در مجلس گفت:پیش از آغاز به کار دولت یازدهم مجلس برای تفکیک وزارت راه وشهرسازی طرحی را تدوین کرده بود که با روی کار آمدن دولت یازدهم مقرر شد این طرح در قالب لایحه به مجلس ارائه شود که این اتفاق نیافتاد
  نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: در هر صورت مجلس مخالفتی با تفکیک وزارت راه و شهرسازی ندارد و تا به امروز نیز منتظر بوده تا این مسئله به صورت لایحه از جانب دولت مطرح شود.
  آقایی مغانجویی تصریح کرد:البته تفکیک این دو وزارتخانه نیز روند کارها را کند می کند اما با توجه به طرحی که در مجلس تهیه شده است، به نظر می رسد نمایندگان موافق این موضوع هستند.
  به گزارش مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، نایب رییس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: قانون برنامه بر کوچک سازی دولت تاکید دارد و باید بیش تر در این راستا حرکت شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28652047
اکنون :
24