جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38060
  تاریخ انتشار : 24 آبان 1392 11:55
  تعداد بازدید : 400

  قاضی پور:

  وزیر صنعت و معدن باید برای حذف «شبنم» و «ایران کد» با مجلس مشورت می کرد

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه،مجلس برای استیضاح با هیچ وزیری تعارف و شوخی نداردگفت:"نعمت زاده "باید در عرصه تصمیمات مهم حوزه صنعت و معدن با کمیسیون صنایع و معادن مشورت کند و نظر کمیسیون را نیز در تصمیماتی از قبیل لغو طرح "ایران کد "و "شبنم" بگیرد.

  وزیر صنعت و معدن باید برای حذف «شبنم» و «ایران کد» با مجلس مشورت می کرد

  به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نادرقاضی پور،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت  مجلس گفت:از قدیم گفته اند سالی که نکوست از بهارش پیداست و این ضرب المثل با رفتارهای وزیر صنعت و معدن و تجارت که قیاس شود ، نتیجه نگرانی امروز نمایندگان از رفتارها و مصاحبه ها و تصمیمات وزیر صنعت و معدن و تجارت می شود.

   نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:آقای نعمت زاده باید در عرصه تصمیمات مهم حوزه صنعت و معدن با کمیسیون صنایع و معادن مشورت کند و نظر کمیسیون را نیز در تصمیماتی از قبیل لغو طرح ایران کد و شبنم بگیرد.

  قاضی پور تصریح کرد: کمیسیون صنایع و معادن دغدغه های فروانی در باب تولید دارد و آقای وزیر نیز نباید فکر کند که مجلس با کسی شوخی دارد چرا که هر زمان لازم بدانیم هر چند روز که از دولت گذشته باشد ، وزیر را استیضاح می کنیم.

  وی ادامه داد: حضور ایران کد و طرح شبنم در تجارت قانون است و اگر دولت هر گونه تغییری بخواهد داشته باشد، باید با لایحه و همچنین با دلایل قانع کننده اقدام به این کار کند .

  قاضی پور تصریح کرد: وزارت صنعت باید در این مورد توضیح دهد که دلیل این کار چه بوده است، البته گفته می‌شود که برای تسهیل در امور مردم و حذف اقدامات دست‌و پاگیر این کار انجام شده که اگر با این نیت باشد اقدام خوبی است ولی این نگرانی وجود دارد که ممکن است قاچاق گسترش پیدا کند.

  به گزارش مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: باید نظام توزیع ساماندهی شود و مبدأ و مقصد هر کالایی مشخص شود،‌ و ایران‌کد و شبنم با توجه به معایبی که داشت تا حدی این کار را انجام می‌داد، بنابراین لازم است جایگزینی برای آن انتخاب شود که معایب آنها را نداشته باشد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28652047
اکنون :
23