جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38058
  تاریخ انتشار : 24 آبان 1392 11:51
  تعداد بازدید : 357

  سعدون‌زاده محورهای نشست نمایندگان خوزستان با روحانی را تشریح کرد:

  توقف انتقال غیرکارشناسی آب کارون؛ مطالبه نمایندگان خوزستان از روحانی

  رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان، با اشاره به برگزاری نشست نمایندگان استان خوزستان با دکتر روحانی در هفته آینده، گفت: در این نشست مسائل استان به ویژه جلوگیری از انتقال آب کارون و تکمیل طرح های نیمه تمام بررسی می شود.

  توقف انتقال غیرکارشناسی آب کارون؛ مطالبه نمایندگان خوزستان از روحانی

  جواد سعدون‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری نشست مشترک نمایندگان استان خوزستان با  دکتر روحانی رئیس‌جمهور در روز (دوشنبه 27 آبان)، گفت: این نشست در راستای برگزاری جلسات مشترک نمایندگان مجلس با رئیس‌جمهور برگزار شده و مشکلات استان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

  نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه جلوگیری از انتقال غیرکارشناسی آب از سرشاخه‌های کارون یکی از دغدغه‌های نمایندگان استان خوزستان است، افزود: به طور حتم اجرای این طرح برای منطقه تبعات امنیتی و زیست محیطی به‌دنبال دارد از این‌رو در نشست مشترک این موضوع با رئیس‌جمهور در میان گذاشته می‌شود.

  وی با تأکید بر اجرای طرح کشاورزی 800 هزار هکتاری در استان خوزستان، گفت: این طرح زمینه توسعه اقتصادی را فراهم کرده و معضل بیکاری و مشکلات جوانان در منطقه را رفع می‌کند.

  سعدون‌زاده ادامه داد: تکمیل مرحله دوم طرح انتقال‌ آب الغدیر، اجرای طرح شبکه فاضلاب در شهرستان‌ها، تکمیل طرح‌های نیمه تمام، اجرای طرح‌های راه‌سازی، اجرای طرح لایروبی اروندرود، تسریع در امور ترانزیتی و حمایت از بازارچه‌های مرزی بخشی از مطالبات نمایندگان از دولت است.

  رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان، با اشاره به نگرش مثبت دکتر روحانی در حل مشکلات استان‌ها و رفع دغدغه نمایندگان، یادآور شد: امیدوارم با افزاش تعامل دولت و مجلس مشکلات کشور به تدریج رفع شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28652523
اکنون :
80