جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36151
  تاریخ انتشار : 28 مهر 1392 15:11
  تعداد بازدید : 533

  جریمه میلیونی متخلفانی که از طرح «شبنم» استفاده نکردند

  معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: متخلفانی که از طرح شبنم استفاده نکردند به پرداخت 124 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

  ghahrdar-15.jpg

  بزرگمهر صادقی نیچ‌کوهی اظهار کرد: در راستای طرح تشدید کنترل بر عرضه کالا و خدمات، 11 اکیپ گشت سیار تعزیرات حکومتی استان تهران در معیت سازمان صنعت معدن و تجارت از مجموع 5 هزار و 500 واحد بازرسی به عمل آوردندکه برای 131 واحد متخلف پرونده‌هایی تشکیل شد.

   

  وی ادامه داد: بیشترین تخلفات در زمینه گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و عدم استفاده از طرح شبنم بود که متخلفان به پرداخت 412 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

   

  معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران خاطرنشان کرد: روز 23 مهر ماه سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران طرح ویژه‌ای را در مورد اجرای طرح شبنم مبنی بر این که آیا فروشندگان و عرضه‌کنندگان از این برچسب برای کالاهای خود استفاده می‌کنند یا خیر؟ اجرا کرد.

   

  صادقی نیچ‌کوهی گفت: در این راستا اکیپ‌های گشت سیار از اصناف لوازم آرایشی، مواد غذایی و پوشاک بازرسی کردند که حدود 10 فقره پرونده به دلیل عدم استفاده از طرح شبنم تحت عنوان قاچاق تشکیل شد.

   

  وی تصریح کرد: متخلفان در مجموع به پرداخت 124 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کالای مکشوفه محکوم شدند.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
27658748
اکنون :
11