جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36138
  تاریخ انتشار : 28 مهر 1392 14:27
  تعداد بازدید : 598

  قاضی‌پور:

  طوفان های نمک از دریاچه ارومیه شروع شده است

  نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خطاب به روحانی گفت: ما یاوران ولایتیم و محرم اسرار این نظام مقدس هستیم؛ آن طرفی ها که جاسوس رژیم غاصب صهیونیست هستند. اجازه دهید جلسه ای غیرعلنی تشکیل شود و از مذاکرات ژنو که چیزی نصیب ملت ایران نشد به ما خبر بدهید.

  ghazi-1.jpg

  نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در تذکر شفاهی خود در صحن علنی صبح امروز(یکشنبه) با اشاره به خشک شدن دریاچه ارومیه یادآور شد: 85 درصد این دریاچه خشک شده، باید کاری انجام دهید. طوفان‌های نمک از دریاچه ارومیه شروع شده شب گذشته هم تمام مناطق آذربایجان شرقی پر از مه و نمک بود.

   

  وی از نمایندگان مجلس خواست برای احیای دریاچه ارومیه کمک کنند و از کوچ سه میلیون نفر از مردم آذربایجان جلوگیری کنند.

   

  قاضی‌پور از وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی خواست قراردادهای موقت کارگران به قرارداد دائم تبدیل شود و خطاب به این وزیر گفت: به وعده آقای روحانی در مورد تامین حقوق کارگران بر اساس تورم اعلامی مرکز آمار، کمک به بازنشستگان عمل کنید و اجازه ندهید با پول کارگران و بازنشستگان حقوق 15 میلیون تومانی پرداخت شود.

  وی به سرپرست وزارت آموزش و پرورش نیز تذکر داد: اگر می‌خواهید از مجلس رای بگیرید تا روز یکشنبه نسبت به جذب پیش‌دبستانی‌ها و معلمان شرکتی اقدام کنید.

  قاضی‌پور از روحانی خواست هزینه‌ها را براساس درآمد تنظیم کند و از افزایش نرخ ارز، استقراض از صندوق توسعه ملی و فروش اوراق مشارکت و فروش سهام و استقراض از بانک مرکزی جلوگیری و آنها را ممنوع کند و در نوشتن لایحه بودجه 93 لحاظ کند.

  نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: البته این کاهش هزینه باید شامل خود ما نمایندگان نیز باشد.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
28