جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36014
  تاریخ انتشار : 27 مهر 1392 15:37
  تعداد بازدید : 513

  تغییر سبک زندگی 4000 مددجو در کانون‌های اصلاح و تربیت

  معاون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد

  معاون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از اجرای پروژه بین المللی تربیت مربیان بشردوستانه در شش استان کشور تغییر سبک زندگی 4000 مددجو در کانون های اصلاح و تربیت خبر داد.

  Multimedia_pics_1389_6_Photo_1891.jpg به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،سید محمد حسین جوادی در این باره گفت: این طرح در استان‌های خراسان‌رضوی، سیستان و بلوچستان، تهران، البرز، خوزستان و کرمانشاه اجرا می‌شود.

   

  معاون جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر هدف از اجرای این طرح را تغییر نگرش جوانان و نوجوانان معارض با قانون خواند و گفت: این پروژه با همکاری سازمان زندان و اقدامات تامینی و تربیتی کشور و حمایت‌های مالی صندوق ملکه شوکن زیر نظر فدراسیون صلیب‌سرخ، اجرا می‌شود.

   

  جوادی با بیان اینکه 100 تن از مربیان و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر و مددکاران زندان‌ها در قالب این پروژه بین‌المللی تربیت می‌شوند گفت: در این طرح برای هر استان سه روز آموزش در نظر گرفته شده است.

   

  معاون سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر به انتخاب طرح کانون‌های بشردوستانه هلال احمر ایران در فدراسیون جهانی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر اشاره کرد و افزود:‌ از 181 کشور دنیا طرح‌های مختلفی به فدراسیون جهانی فرستاد شده که در نهایت پنج طرح از پنج کشور دنیا موفق به کسب حمایت‌های مالی صندوق ملکه شوکن فدراسیون جهانی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر شد.

   

  جوادی یادآور شد: در پروژه بین‌المللی تربیت مربیان بشردوستانه تلاش داریم با استفاده از اصول و اهداف جمعیت هلال‌احمر و تکنیک‌هایی که آموزش داده خواهد شد، سبک زندگی نوجوانان معارض با قانون در شش استان کشور را تغییر دهیم.

   

  به گفته وی اولویت اصلی پروژه بر آموزش مددجویان کانون‌های اصلاح و تربیت خواهد بود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
18